#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

Minikemp opět rekordní

V sobotu 07.11.2015 se uskutečnil minikemp pro nejmladší házenkářky a házenkáře ve sportovním areálu Talentu Plzeň – Bolevecké ZŠ.

Počtem zúčastněných dětí se jedná o nový rekord. A byl to mazec.

Celého minikempu se zúčastnilo 108 dětí ze šesti oddílů. Největší zastoupení měl domácí Talent Plzeň – 39 hráčů, z toho i 3 děvčata. Ze Šťáhlav přijelo 22 kluků a děvčat, 26 děvčat přišlo z DHC, Slavii VŠ Plzeň zastupovalo 11 děvčat a 3 kluci přijeli z Rokycan. O všechny děti se staralo 9 trenérů a lektorů. Další trenéři byli přítomni jako doprovod dětí z různých klubů, celkem jich bylo 8.

Opět jsme měli pět stanovišť, street dance, fyzioterapii, gymnastiku, atletiku a herní činnosti jednotlivce v hale. Vše vedli osvědčení lektoři, ale největší aplaus a úspěch u dětí sklidili naši extraligoví hráči Talentu Plzeň Milan Škvařil a Kuba Strýc.

A tady jsou některé ohlasy trenérů :

Petr Jirmář, Sokol Šťáhlavy

Jsme rádi, že Talent tyto minikempy pořádá a těší nás, když vidíme tolik dětí se zájmem o házenou. A děkujeme organizátorům, že se můžeme zúčastňovat těchto akcí.

Adolf Pavlíček, Sokol Šťáhlavy

Líbí se mi rozmanitost a zaměření kempu. Především gymnastika, která je důležitým doplňkem naší přípravy. Ale i u ostatních disciplín je vidět, že lektoři jsou opravdoví profesionálové. Na těchto společných minikempech se mi líbí, že jsou odbourány a překonány někdy až zbytečně vyostřené meziklubové hranice.

Petra Krbcová, DHC Plzeň

Líbilo se nám, že si děti vyzkoušely různé pohybové aktivity, na které není při tréninku čas. Dětem se to líbilo, a to je asi to hlavní. Nejvíce se děvčatům líbilo setkání s hráči a podepisování.

František Holšán, Házená Rokycany

Myslím, že to je výborně připravená akce. Zvláště zaměření na gymnastiku a atletiku. Ale fyzioterapie i street dance jsou také výborným doplněním kempu a inspirací pro další tréninky. Děkujeme Talentu Plzeň za pozvání a výbornou organizaci. Snad nám to všem přinese více nových hráčů a hráček.

Do konce roku 2015 proběhnou dva minikempy pro mladší žáky a pro starší žáky v neděli 06.12.2015. Dopoledne bude vyhrazeno pro mladší žáky, odpoledne potom nastoupí starší žáci. Minižáci a přípravka budou mít své minikempy zase na jaře. Ale tentokrát budou odděleny věkově pro snížení celkového počtu. Nemusíme strhnout rekord v počtu účastníků a naše lektory za každou cenu.

Michal Tonar, trenér RHC Talent Plzeň a Tomáš Černý, trenér přípravek a minižáků.

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.