#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

MLADŠÍ DOROST PŘIPISUJE DALŠÍ DVA BODY

Družstvo mladších dorostenců Talent Škoda JS Plzeň "A" se v rámci jedenáctého kola 1. ligy mladších dorostenců utkalo ve Sportovní hale města Plzně s družstvem TJ Sokol Ostrava.

Vstup do utkání se nám vůbec nepovedl a soupeř se během devadesáti vteřin dostal do dvoubrankého vedení, což byla jakási předzvěst toho co nás v utkání čeká. V následujících minutách se nám sice podařilo stav utkání otočit v náš prospěch, ale výkon měl daleko k ideálu. Na začátku desáté minuty jsme po pětibrankové šňůře vedli tříbrankovým rozdílem 7:4, na což hosté reagovali time outem. Ani po něm se však soupeř neprosadil a my šli na rozdíl pěti branek. Poté jsme ovšem opět polevili v koncentraci a soupeř třemi brankami snížil na rozdíl pouhých dvou branek 9:7. V následujících čtyřech minutách jsme si sice náskok vzali zpět, ale i přesto jsme nadále nebyli spokojeni s předváděnou hrou a na začátku dvaadvacáté minuty za stavu 13:8 jsme tak využili první time out. Poslední devítiminutovku prvního poločasu jsme pak vyhráli 7:3 a do šaten šli za stavu 20:11 v náš prospěch. Ani vstup do druhého poločasu nebyl z naší strany kdo ví jaký, sice jsme rychle vstřelili úvodní branku, ale na tu soupeř dokázal reagovat a během dvou minut nám vstřelil tři branky. Náš výkon byl nadále velmi rozpačitý, neplnili jsme taktické pokyny, jak v útočné tak i obranné fázi hry. Nebylo tedy divu, že již v polovině šesté minuty jsme, za stavu 21:14, využili druhý time out, při kterém již došlo k důraznější domluvě. Po time outu jsme se rychle dostali na desetibrankový rozdíl, který jsme postupně navyšovali až na konečný šestnáctibrankový rozdíl 40:24.

Přes vysoké vítězství jsme nebyli spokojeni s předvedeným výkonem. Chlapci neplnili taktické pokyny, volili nesmyslná řešení situací, přizpůsobovali se hře soupeře a ani v brance se nám nedařilo. To vše mělo za následek velké množství ztrát a to, že předvedený výkon zdaleka neodpovídal našim možnostem. V aktuální sezoně jsme podali nejslabší výkon, který by na soupeře z horních pater tabulky pravděpodobně nestačil.

STATISTIKA UTKÁNÍ Talent Škoda JS Plzeň A - TJ Sokol Ostrava

TABULKA 1. LIGY MLADŠÍHO DOROSTU

Po reprezentační přestávce se naši chlapci představí naposledy v kalendářním roce 2022 v neděli 18.12.2022 od 15:00 hod. ve sportovní hale 31. Základní školy, kde proti družstvu KH Kopřivnice budou hájit podzimní neporazitelnost.